Belçikalı Dünyaca Ünlü Üreticiler Maarten Heylen ve Mathieu Bily Petmarketburada’yı Ziyaret Etti…

Maarten Heylen & Mathieu Bily

Dünyaca ünlü şampiyon Belçika ‘lı Show Muhabbet Kuşu üreticileri Maarten Heylen ve Mathieu Bily İstanbul’da bulunan işletmemizde ziyaret ettiler.  Şirket sahibi Güray Özkul ‘un yakın dostları olan şampiyon üreticiler işletmemizi son derece beğendiklerini belirttiler. Özellikle kuşlar için aradıkları her şeyin Petmarketburada’da olduğunu belirten üreticiler ayrıca onlara özel üretilen Petmarketburada önlüklerini üretimhanelerinde kullandıklarını belirtiler.

Maarten Heylen (Solda) – Güray Özkul (Sağda)

Özellikle Vakum paketlemeyi çok beğenen Maarten ve Mathieu bu şekilde bir hizmetin Avrupa’da bile görmediklerini söyleyerek ürünlerin taze olarak kuşların sağlıklı şekilde besleneceklerini söylediler.

Maarten Heylen (Solda) – Güray Özkul (Sağda)

Mathieu Bily (Solda) – Güray Özkul (Sağda)

Özel Kolilerimiz ve özenli kargolama tekniklerini çok beğenen değerli üreticiler markamızın Avrupa’da bilinir olduklarını söylediler. İsviçreli  dünyanın en iyi üreticisi Daniel Lütolf ‘ün önlüklerimizi kullanmaktadır ve reklamımızı tüm dünyaya yapmaktadır ve Markamız dünyaya açılma hedeflerine sağlam adımlarla ilerlemektedir.

 

Daniel Lütolf (Sağda) Petmarketburada Önlüğü ile Ziyaretçisiyle…

G1 Experience Markamız bu yıl Maarten Heylen ‘in kendi kullandığı kuş yemi karışımı ile değerli  üreticilerle buluşacak. Son derece spesifik karışım G1 Experience ve Güray Özkul farkı ile yeni sezonda tüm üreticilerin yine vazgeçilmezi olacak.

Maarten Heylen (Solda) – Güray Özkul (Sağda)

 

©PetmarketburadaBLOG İçerikleri ve Fotoğraflar İzinsiz olarak Kullanılamaz! Kullanımı Tespit edildiği taktirde Tüm yasal haklarımızı kullanma hakkı tarafımızda bulunmaktadır.

  • paylaş


İlgili Yazılar :

0 Yorum :

Bir cevap yazın :

* E-posta adresiniz yayınlanmaz.