Petmarketburada sektöre 9 yıldır faal olarak dünya muhabbet kuşu şampiyonu ve muhabbet kuş hakemi Güray Özkul Tarafından 2016 yılının Aralık Ayında kurulmuştur. Kuşlar konusunda son derece hassas olan işletmemiz. Kuşlarınızın ihtiyacı olan her şeyi bulabileceğiniz tek adres.

En iyi ürünlerin bir arada olduğu ve her geçen gün müşterileri için ürün portföyünü geliştiren işletmemiz dünyanın en iyi pet markalarının en iyi ürünlerini sizler için tek adreste buluşturmaya devam ediyor.

Muhabbet kuşları, Kanaryalar, Papağanlar, Finçler, Paraketler, Güvercinler için en iyi ürünler her zaman sizler için burada. Kedi, Köpek, Sürüngen, Kemirgen, Balık aklınıza gelen tüm evcil dostlarımız için en uygun fiyatlarla en kaliteli ürünlerle sizler için buradayız.

İşletmemizin olmazsa olmazı müşteri memnuniyetidir. Sizin kaliteli bir hizmet almanız açısından ilk sipariş anından paketleme, kolileme, kargo sürecinde 1. sınıf ürünler kullanılır.

Sloganımızda olduğu gibi “Kaliteli ve farklı hizmetin tek adresi” kendimize, ürünlerimize, kalitemize sonuna kadar güveniyoruz. 1. sınıf bir esnaf gibi devamlı müşterilerimizi görmek bizim sektörde farklı hizmet bekleyen müşterilerimize ulaşmak bizim hedeflerimizin doğru ve sorunsuz ilerlediğini gözlemlemekteyiz.

Hedefimiz sektörde farklı hizmet bekleyen farklı ve özel ürünler arayan siz değerli müşterilerimizin değişmeyen tek partneri olmak. Hep birlikte Türkiye’nin en iyi pet markası olmak için çalışıyoruz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Petmarketburada Ekibi


0 Yorum :